ОСТАННІ НОВИНИ

Їздунець чи Равлик. Львів’яни запропонували назви для е-квитка у транспорті

|

За декілька днів завершується термін надходження пропозицій на конкурс найкращої назви системи електронного квитка у Львові. Від містян уже надійшло понад 200 варіантів назв. Про це інформує спільнота «Електронний квиток» у Facebook.

Охочі долучитися до конкурсу можуть запропонувати свою ще протягом п’яти днів, до 15 лютого.
Вже у кінці березня львівський електронний квиток отримає свою назву. Аби визначитись із найкращими, після завершення прийому пропозицій триватиме обговорення з представниками громадськості, оцінка їх конкурсним комітетом і онлайн голосування.
«На сьогодні ми отримали вже понад 200 пропозицій із назвою електронного квитка. Крім того, надійшло дуже багато фахових пропозицій: від зовнішнього вигляду і назви, до системи роботи квитка. Чимало людей зацікавленні, щоб квиток був платіжним засобом у всіх видах транспорту і навіть у приміських електричках. Щодо назви, найбільше пропозицій надійшло з назвою «Левчик», «Leo Card», «Карта Лева» і «Щасливий квиток». Але й багато оригінальних, таких як: «Зайчик», «Файно їду», «Їздунець», «Подорожуй вільно», «Карта батяра», «Лелека», «Бузьок карта», «Равлик», – розповідає директор ЛКП “Львівавтодор» Олег Береза.
Переможець конкурсу отримає приз – річний електронний квиток під номером 1 на весь транспорт Львова.
Нагадаємо, що умови конкурсу прості: назва повинна містити не більше двох слів і викликати позитивні емоції. Вона не повинна асоціюватися з відомими брендами і нести негативний відтінок, а також не містити власних назв. Залишити свої пропозиції можна за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc5BCNXOUx8sUCaY4…/viewform або на сайті міськради.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...