ОСТАННІ НОВИНИ

Андрій Білецький: «Садовому час припинити тероризувати львів’ян та всю Україну сміттям»

|

Командир полку «Азов» Національної гвардії України, народний депутат відповів на звинувачення мера Львова Андрія Садового, що бійці «Азову» із Маріуполя, який знаходиться за 1200 кілометрів від Львова, «заблукали» під стінами львівської мерії:

«Шановний Андрію Івановичу! Категорично впевнений у тому, що міському голові Львова час припинити тероризувати львів’ян та всю Україну сміттям. У тому числі – політичним. Перетворювати всю країну в заручника власної безгосподарності – ницо.

Всупереч Вашим звинуваченням, військовослужбовці ОЗСП АЗОВ не брали участі у пікетуванні Львівської міської ради, але активісти політичної партії Національний Корпус підтримували та підтримують право львів’ян жити в чистому та безпечному місті.

Чудово, що Ви порахували відстань від Львова до Маріуполя, який ми захищали навесні 2014 року, у той час як Ви виступали у Львові з панікерськими відеозверненнями, стверджуючи, що «Україна програла війну». Так само було б добре обчислити відстань, яка віддаляє Вас від українських десантників, що загинули над луганським аеропортом у той час, як Ви зі своїм приятелем, московським олігархом Фрідманом, джазували на фестивалі «Alfa Jazz»», – йдеться у заяві Андрія Білецького, яку поширив «Національний корпус».

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...