ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко хоче провести референдум про вступ України до НАТО

|

Президент України Петро Порошенко має намір провести в країні референдум, на який буде винесено питання про вступ в НАТО. Про це заявив глава держави в інтерв’ю виданням німецької медіагрупи Funke, опублікованому в четвер, 2 лютого, газетою Berliner Morgenpost, пише DW.com.

Порошенко заявив про «необхідність НАТО» і повідомив, що, якщо українці проголосують за вступ країни до альянсу, він зробить все можливе для цього.

«4 роки тому лише 16 відсотків жителів підтримували вступ в НАТО. Зараз таких 54 відсотки», – сказав президент України.

Крім цього Порошенко підкреслив, що «пишається» бути президентом країни, в якій більше 70 відсотків жителів підтримують Євросоюз.

«За часів Brexit і правих популістів це вражає», – зауважив він.

Український лідер вважає, що його країна знаходиться на правильному шляху для виконання всіх умов, необхідних для вступу в ЄС. Порошенко вважає, що Європі «слід розуміти, що з Україною вона буде більш безпечною, більш надійною і щасливою».

Глава української держави висловив думку, що Євросоюзу слід боротися з правим популізмом, створюючи противагу пропаганді, яка в тому числі йде з Росії. Він припустив, що для ЄС було б правильним кроком заснувати за участю ряду країн російськомовний телеканал. В цьому випадку європейські виборці, які народилися в країнах СРСР, більш не знаходились би під впливом «пропагандистських мовників», маючи в своєму розпорядженні альтернативним джерелом інформації.

Петро Порошенко назвав і Ангелу Меркель, і її суперника в боротьбі за пост канцлера Мартіна Шульца «блискучими» політиками. «Я буду поважати вибір німецького народу – поки вони не проголосують за популістів», – додав український президент.

Фото: Сегодня

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...