ОСТАННІ НОВИНИ

Відомий оркестр «Віртуози Львова» може залишитися без інструментів

|

Український скрипковий майстер Мирослав Пуцентела створив для оркестру «Віртуози Львова» колекцію інструментів. Проте через фінансову скруту музикантам довелося повернути ці інструменти майстрові. Про це повідомив засновник та головний диригент оркестру «Віртуози Львова», народний артист України, професор Сергій Бурко.

Фото: Львівська обласна філармонія

«Буквально вчора я йому частину цих інструментів відвіз. Тому що ані держава, ані керівництво не спромоглися нам допомогти, аби ми могли придбати цю колекцію. Хоча вартість цих інструментів не є вже й такою високою. Скрипка, якщо не помиляюся, коштує близько чотирьох тисяч доларів», – каже він.

За його підрахунками, загальна вартість цієї колекції може сягати до 60-80 тисяч доларів.

Музикантам оркестру «Віртуози Львова» вже вдалося випробувати ці інструменти. Вони звучали на окремих концертах у Львов та в польських містах. Критики висловлювали своє захоплення. Проте меценатів, які би зголосилися допомогти музикантам, наразі не знайшлося.

Доцент кафедри духових інструментів Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка, кандидат мистецтвознавства Володимир Старко зауважив, що найдорожчим інструментом в оркестрі буває фагот. Його особистий інструмент коштує 6,5 тисячі євро. Однак, про такі інструменти поки що мова не йде.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...