ОСТАННІ НОВИНИ

Аналіз крові голови Жовківської РДА хочуть сфальсифікувати?

|

Голову Жовківської районної державної адміністрації Надію Щур затримали із підозрою на алкогольне сп’яніння. Про це повідомила громадський активіст та помічник народного депутата Ірина Голуб у своєму Фейсбуці.

152

За словами І. Голуб, чиновниця святкувала новорічний корпоратив, а після цього в стані алкогольного сп’яніння сіла за кермо.

«Пані Щур дуже гучно відгуляла передноворічний корпоратив, після чого в стані алкогольного сп’яніння спокійно собі сіла за кермо автомобіля і вирушила додому по міжнародній трасі Львів – Рава – Руська. Оскільки Надія Степанівна Щур їхала по цілій дорозі від смуги до смуги, її зупинили патрульні поліцейські і попросили пройти тест на стан алкогольного сп’яння. Однак Надія Степанівна відмовилась пройти освідчення на драгері, тому поліцейські запропонували їй проїхати в Львівський обласний наркологічний диспансер, щоб здати аналіз сечі на вміст алкоголю», – йдеться у повідомленні Ірини Голуб.

Зараз ряд активістів, разом із працівниками патрульної поліції перебувають у Львівському наркодиспансері і стежать аби медики закладу не допустити фальсифікації відібраного для дослідження матеріалу.

151

«Ми вже 5-ту годину стежимо, щоб в біоматеріал нічого не долили, не підмінили і він нікуди не зник, бо вже були спроби це зробити», – повідомила Ірина Голуб.

«Станом на зараз лікарі наркодиспансеру вперто переконують, що Надія Степанівна Щур тримається ледь на ногах не тому, що вона 8 годин «гульбанила» в ресторані, а тому, що в неї тиск підскочив», – додала Ірина Голуб.

 

 

Коментарі

  1. Результати аналізів на сп’яніння Щур Н.С. сфальсифіковані, як і всі кримінальні та адміністративні справи, які були відкриті відносно неї і це ще один доказ зловживання неї службовим становищем та владою. Про які досягнення Щур ви говорите, хіба що її особисті, вірю що вона суттєво покращила свій майновий стан, а в районі скоро не залишиться жодної Жовківської державної служби і району не залишиться розтягнуть частинами і приєднають до інших районів. Одні вмирають на сході, а інші бухають по ресторанах. Майте самоповагу і не захищайте різних потвор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *