ОСТАННІ НОВИНИ

НБУ визнав ще один банк неплатоспроможним

|

15 грудня 2016 року правління Національного банку прийняло рішення «Про віднесення ПАТ «КБ «Інвестбанк» до категорії неплатоспроможних. Про це йдеться у повідомленні регулятора.

280

Як пояснили в НБУ, причиною такого рішення стало те, що після віднесення ПАТ «КБ «Інвестбанк» до категорії проблемних його акціонери не вжили достатніх заходів для приведення розміру статутного капіталу банку у відповідність до вимог законодавства.

У зв’язку з цим статутний капітал ПАТ «КБ «Інвестбанк» на 15 грудня 2016 року не відповідав вимогам законодавства щодо мінімального розміру статутного капіталу в 120 млн. грн.

Нагадаємо, що згідно з постановою НБУ, банки були зобов’язані забезпечити мінімальний розмір статутного капіталу в 120 млн грн до 17 червня 2016 року.

За даними НБУ, 98% вкладників ПАТ «КБ «Інвестбанк» отримають свої вклади у повному обсязі – їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму у 200 тис. грн.

Станом на 7 червня 2016 року власниками істотної участі ПАТ “КБ “Інвестбанк” були громадяни України Олексій Котковський (41.25% акцій банку), Олександр Незвінський (19.96% акцій), Тамара Незвінська (2.35% акцій) та ТОВ “Баб-Інвест” (24.05% акцій).

Нагадаємо, 6 грудня правління Нацбанку прийняло рішення про віднесення ПАТ «Банк Траст» до категорії неплатоспроможних.

Економічна правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.