ОСТАННІ НОВИНИ

Онищенко вчинив державну зраду і співпрацює зі спецслужбами РФ – СБУ

|

Депутат від «Волі народу» Олександр Онищенко підозрюється в отриманні паспорту Росії та співпраці зі спецслужбами РФ для дестабілізації ситуації в Україні. Про це у четвер під час брифінгу заявив начальник головного слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук.

7

За його словами, проти Онищенка розслідується справа за статтею 111 Кримінального кодексу – державна зрада.

«Заяви пана Онищенка змусили нас вийти із заявою. У межах розслідування щодо фінансування сеператизму нами були отримані дані щодо окремих ознак щодо державної зради», – сказав він.

Реклама партнерів

За словами Остафійчука, Онищенко отримав паспорт громадянина Росії та погодився на співпрацю зі спецслужбами цієї країни для дестабілізації ситуації в Україні.

Слідчий додав, що Онищенко «готує масовану інформаційну атаку на владу» України.

За даними Остафійчука, Онищенко часто буває в Росії.

Також він додав, що підозра у цій справі поки лиш готується.

«Ми тільки отримали результати, проводяться негласні слідчі розшукові дії, за їх закінченням ми будемо повідомляти про підозру», – сказав він.

Як відомо, слідчі вже декілька разів допитували Циганкова у справах проти Онищенка, зокрема – у справах про фінансування тероризму.

Також в офісі Циганкова проводилися обшуки. Слідство підозрює, що Циганков та інші адвокати допомагали Онищенку легалізувати кошти, отримані від незаконних газових схем.

УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.