ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські активісти проситимуть Трампа накласти санкції на Садового і Синютку

|

Львівські активісти – борці із незаконними забудовами та нищенням історичних пам’яток у Львові готові звертатися до Дональда Трампа, аби той допоміг вирішити це наболіле питання. Про це повідомляє «Вголос».

tramp

Директор Представництва Американського Об’єднання комітетів для євреїв Директор БО «Єврейське Відродження» Мелайх Шейхмет заявляє, що якщо архітектуру Львова будуть знищувати такими темпами, то він від імені свого об’єднання звернеться до президента США з вимогою накласти санкції на міського голову Львова Андрія Садового та голову Львівської ОДА Олега Синютку.

«Відбувається систематична руйнація культурної спадщини, адже сьогодні уже Львів втратив дуже багато архітектурних пам’яток. І на цьому цей процес не завершиться. Я, як представник американської правозахисної організації, знаю, що американський уряд ухвалив закон про санкції на країну за нехтування культурними та духовними пам’ятками. А тому я вбачаю можливість звернутись до США, щоб вони наклали санкції на певних людей, які спричиняють знищення духовної та культурної спадщини», – заявив Мелайх Шейзмет.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.