ОСТАННІ НОВИНИ

У мерії Тернополя говорять про притягнення Садового до відповідальності за порушення закону

|

Сміттєвози з львівськими номерами та львівським сміттям скинули сміття біля Малашівецького сміттєзвалищана Тернопільщині. Про це повідомляють громадські активісти, які виклали у мережу відповідні фото, передає місцеве видання Ternopil.te.ua.

1

Уночі з 21 на 22 листопада дві сміттєперевізні машини скинули біля Малашівецького сміттєзвалища дві величезні купи львівського сміття.

Заїхали на сміттєзвалище з боку села Малашівці та не доїжджаючи до самого сміттєзвалища, скинули сміття на дорозі біля кар’єру.

Реклама партнерів

Охорона, яка контролює периметр сміттєзвалища, не змогла їх затримати. У купах сміття є безліч чеків з львівських магазинів та супермаркетів, лікарняні документи, пакети з «Нової пошти» з львівськими адресами. Тобто, факт вивезення саме львівського сміття підтверджений на 100 %, впевнені мешканці Тернопільщини.

2

Таким чином були вчинені дії, які несуть пряму загрозу екології краю. Сміття було викинуте поза полігоном, на територію, яка не призначена для цього, де не проводиться рекультивація. Згідно екологічного права, за такі дії передбачене покарання відповідно до статті 239 Кримінального кодексу України «Забруднення або псування земель».

Також такі дії можна трактували як сплановану акцію з метою завдання екологічної шкоди. І до відповідальності може бути притягнутий сам міський голова Львова, пише видання.

«Ні міська рада Тернополя (на утриманні якої перебуває полігон), ні Малашівецька сільська рада офіційно не давали право меру Львова Андрію Садовому скидати львівське сміття. Тобто міський голова Львова, який особисто підписує всі документи на вивезення з міста сміття, безпосередньо причетний до цієї протиправної акції і може бути притягнутий до відповідальності», – прокоментували в Тернопільській міській раді.

Також відомо, що львівське сміття незаконно скидали на території Черкаської Вінницької, Волинської, Рівненської, Полтавської, Херсонської, Миколаївської, Житомирської, Київської областей, на Закарпатті та Буковині. Керівництво цих областей звернулося до правоохоронних органів та міського голови Львова з вимогою припинити забруднювати їх землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...