ОСТАННІ НОВИНИ

Для Львівського обласного онкоцентру закуплять сучасний апарат МРТ

|

В Львівський обласний державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр закуплять сучасний апарат МРТ американського виробника – GE Medical Systems Model optima mr450w. Відповідну угоду про закупівлю апарату сьогодні підписали між Департаментом охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації та фірмою Diatech SA.

81

Вартість по договору купівлі – 1 320 500 дол. США. У суму входить купівля апарату МРТ, доставка та послуги з встановлення. Планується, що нове обладнання встановлять в обласному онкоцентрі вже в березні 2017 року.

«Це перша підписана угода на закупівлю обладнання в рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України  «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області». Також Львівщина перша з поміж усіх областей України, де діє даний проект, провела відкриті торги та розпочала закупівлю обладнання» – зазначила т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Ірина Микичак.

Закупівлі субпроекту проводяться за правилами Міжнародного банку реконструкції та розвитку за кошти позики “Проект Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” уряду України та МБРР № 8475-UA.

80

Нагадаємо, спільний зі Світовим банком проект МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров’я та націлений на досягнення трьох основних завдань: боротьбу з неінфекційними захворюваннями, з акцентом на профілактику; поліпшення якості та ефективності медичної допомоги; оптимізацію та реструктуризацію лікарень і амбулаторних послуг вторинного рівня.

Проект реалізовується у 2015-2020 роках у 8-ми областях України: Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Полтавській, Рівненській та Львівській областях.

У Львівській області субпроект “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій” спрямований на покращення стану здоров’я жіночого населення Львівської області у сфері протидії злоякісним новоутворенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.