ОСТАННІ НОВИНИ

Військова прокуратура Західного регіону звітує про рекордні досягнення у 2016 році

|

Упродовж 10 місяців 2016 року слідчими органів прокуратури розслідувалося 3616 кримінальних проваджень. Досудове розслідування завершено у 954 кримінальних провадженнях (26% від розслідуваних). До суду з обвинувальним актом скеровано 552 кримінальні провадження (58% від числа закінчених). Такі дані на своїй сторінці у Facebook оприлюднив військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк.

1a

«Кожен сьомий обвинувальний акт направлено до суду з угодами про визнання винуватості (91, або 17%). Скеровано до суду 4 клопотання про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності.

З числа скерованих до суду обвинувальних актів 87 (16%) – про корупційні правопорушення. Також, належний результат забезпечено у розслідуванні та направлені до суду кримінальних проваджень у бюджетній сфері – 13. Забезпечено відшкодування понад 129 млн грн.

Упродовж десяти місяців 2016 року на належному рівні перебувала якість та обґрунтованість внесених клопотань про проведення негласних слідчих (розшукових) дій. Як наслідок випадків не задоволення судом таких клопотань не допущено.

Окрім того, упродовж поточного року військовими прокуратурами гарнізонів забезпечено належний загальний результат роботи з представництва інтересів громадянина та держави в суді, у тому числі на пріоритетних напрямках представницької діяльності.

Військова прокуратура Західного регіону України за жоден рік існування функції представництва інтересів громадянина або держави в суді не досягала таких високих результатів з даного напрямку роботи, як цьогоріч. Усі прокуратури гарнізонів працювали на пріоритетних напрямках представницької діяльності та досягали певних результатів.

Унаслідок цього загальний результат роботи по регіону з представництва є належним та вагомим. Зокрема, задоволено 477 позовів на суму 24,4 млн грн, у тому числі до бюджету 12,9 млн грн. Реально виконано судових рішень на суму 256,6 млн грн, з них до бюджетну – 7,1 млн грн.», – звітує О.Сенюк.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...