ОСТАННІ НОВИНИ

Опубліковано новий ТОП найбагатших українців

|

Донецький бізнесмен Рінат Ахметов став найбагатшим українцем, активи якого становили 4,1 мільярда доларів. Про це йдеться в рейтингу «ТОП-100 найбагатших українців» складеному журналом «Новое время» та інвестиційною компанією Dragon Capital.

50

Видання зазначає, що найбільш негативний вплив на вартість активів надає війна на сході України.

«Особливо це позначається на тих компаніях, чиї підприємства знаходяться в зоні АТО. Йдеться про електростанції ДТЕК, сталеплавильні комбінати «Метінвесту», – пише “Новое время».

Як наголошується, в порівнянні з 2015 роком статки Ахметова, який контролює “ДТЕК” і «Метінвест» зменшилася на 8%.

При цьому, видання зазначає, що Ахметов власник п’ятої частини загальних статків 100 найбагатших з даного списку.

Друге місце займає власник «EastOne Group» Віктор Пінчук. Його активи оцінюються в 1,3 мільярда доларів, що на 19% менше в порівнянні з 2015 роком.

Найбільше з трійки лідерів втратив Ігор Коломойський. Стан його активів оцінюється в 1,1 мільярда доларів, а втрати в порівнянні з минулим роком становили 41%.

Далі розташувалися: президент Петро Порошенко ($ 949 млн, -3%), олігархи Геннадій Боголюбов ($ 834 млн, -55%), Олександр і Галина Гереги ($ 658 млн, + 8%), Дмитро Фірташ ($ 652 млн, -35%) , Юрій Косюк ($ 628 млн, + 5%), Костянтин Григоришин і Вадим Новинський ($ 546 млн, -23%).

У ТОП-10 вперше увійшов колишній російський бізнесмен з українськими активами Костянтин Григоришин, який отримав в цьому році українське громадянство – він зайняв 9 місце з сумою 580 млн доларів.

В цілому, за оцінками видання, сумарні статки всіх учасників рейтингу – 20,1 млрд доларів, що на 19% менше в порівнянні з 2015 роком.

УП та НВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.