ОСТАННІ НОВИНИ

У Залізничному районі Львова готують більше 27 га для забудови садибами

|

У Львові в Залізничному районі планують облаштувати квартал садибної забудови. Про це повідомляє інформаційний портал депутатів міської ради Львова.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
У проекті опрацьоване планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 27,5га.

Розрахунковий термін реалізації детального плану території дорівнює розрахунковому терміну генерального плану міста Львова, в тому числі 1-ша черга – 5 років.
Зі слів головного архітектора Юрія Столярова, структура забудови передбачає садибну житлову забудову – квартали окремо стоячої житлової садибної забудови.
– квартирна житлова забудова – квартали «П»-подібних житлових утворень (груп). Фактично дані групи утворюють міні-квартали («кондомінімуми») із власними внутрішніми дворами , орієнтованими до півдня.
– Громадська , комунально-складська, виробнича та інша забудова – окремо стояча забудова без прив’язки до кварталів;
Як йдеться у пояснювальній записці, суттєвим обмеженням для використання територій під житлову забудову є шумова санітарно-захисна зона від залізничної колії. Тому для ліквідації її шкідливого впливу на існуючу житлову забудову та забезпечення можливості будівництва нової житлової забудови необхідно здійснювати шумозахисні заходи (влаштування шумозахисної забудови нежитлового призначення, влаштування екранів).

Юрій Столяров наголосив, що червоні лінії затверджені ще в детальному плані 2013 року.
«Я переконаний, що в цій ситуації треба шукати компроміс з громадою. Якби підприємство звернулось раніше, то, можливо, не було б цієї проблеми і ми могли врегулювати її раніше. Тим більш, що вони мають договір оренди, в якому цих червоних ліній немає. Тому будемо спільно з транспортниками, управлінням архітектури вирішувати, як діяти в ситуації, щоб враховувати пропозиції громадян. До прикладу, можна спроектувати вулицю вужчою, або не такою прямою, щоб обминути цю ділянку»

Довідка:

Пропозиції можна подавати до 24 жовтня 2016 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Файфурка О. С., тел. 032 297 57 63.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...