«Енергія» вилетіла з Кубка УЄФА- 2016

|

Львівська “Енергія” завершує свій европохід на стадії Основного раунду Кубка УЄФА. А далі від групи “1” йдуть словенський “Брезьє Марібор” та угорський “ЕТО Футзал Дьор”.  Про це повідомляє офіційний сайт СК «Енергія».

14627767_1158920637518097_1962714335_n

В останньому поєдинку на паркет палацу спорту “Галичина” вийшли “енергетики” та чемпіони Угорщини “ЕТО Футзал Дьор”. Після поразки словенців в третьому турі, львів’янам було достатньо зіграти внічию аби попрямувати в Елітний раунд. Натомість на суперника вже не тиснула відповідальність за результат і вони вийшли грати в своє задоволення. Це і дозволило суперникам відкрити рахунок. Проте гравці “Енергії” виглядали з перших хвилини налаштовані на останній бій. На 9-ій хвилині м’яч після пожежі в штрафному угорців потрапив до Миколи Грицини і той переправив його з-за меж штрафного у ворота – 1:1. Одним з ключових епізодів стала травма капітана львів’ян Андрія Федюка. Він в одному з моментів ціною травми врятував ворота. Тпепер у нього, начебто, травма стегна. Його на полі змінив Віталій Багряк. Каші не зіпсував, проте інколи саме рішучих, капітанських дій Федюка бракувало. А решта голів влітала у ворота вже з 30-ої хвилини. Дублі оформили Сейдлер та Микола Грицина. В останні п’ять хвилин “ЕТО Дьор” грав з п’ятим польовим гравцем. Це і дало результат – крапку в матчі поставив Жайсон. Рятувати ситуація взявся Валерій Легчанов, Кардаша в полі змінив Кордоба, і, зокрема, на останніх секундах м’яч після пожежі в штрафному угорців по-зрадницьки не закотився у ворота – 3:2 на користь “ЕТО Дьор”.