ОСТАННІ НОВИНИ

Розмір допомоги на поховання військовослужбовців зросте до 7000 гривень

|

Урядовий комітет пропонує збільшити розмір допомоги на поховання військовослужбовців до 5 прожиткових мінімумів. Про це повідомляє Урядовий портал.

18

Урядовий комітет з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку, засідання якого відбулося 28 вересня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, розглянув та схвалив проект постанови Кабінету Міністрів України, яким передбачене збільшення розміру допомоги на поховання військовослужбовців до 5 прожиткових мінімумів.

Проектом постанови передбачається внести зміну до постанови Кабміну №829 від 22 травня 2000 року «Про грошове забезпечення військовослужбовців» та збільшити розмір допомоги на поховання  і компенсації матеріальних витрат на ритуальні послуги та спорудження надгробків військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби, до п’яти прожиткових мінімумів у розрахунку на місяць на одну особу, установлених законом на дату загибелі (смерті) військовослужбовця».

Реклама партнерів

На сьогодні відповідно до постанови  №829 від 22 травня 2000 року «Про грошове забезпечення військовослужбовців» розмір такої допомоги становить 500 гривень. У разі прийняття відповідних змін Кабінетом Міністрів України він зросте до майже 7000 гривень.

Фото: varianty.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...