ОСТАННІ НОВИНИ

Нова поліція взялася за «гоп-стоп» на дорогах

|

Працівники патрульної поліції хотіли «розвести» на гроші керівника РІА «Прес-центру». Авто журналіста із його дружиною за кермом та двома дітьми нахабно зупинили на Житомирщині. Про це повідомив сам Андрій Боєчко на своїй сторінці у Фейсбук.

77

Подружжя поверталася із Карпатських гір до Києва, коли натрапило на «гоп-стоп» від поліцейських на дорозі.

75«Вчора побував у минулому, в забутому вже 2013-му. О десятій виїхали з Ужгорода в Київ. Ми з дружиною, двоє дітей, двоє собак і купа грибів, банок, валіз і сумок.

Реклама партнерів

З таким крамом особливо не розженешся. Все тихо-спокійно…

Раптом на 203 кілометрі (Житомирська область) бачимо патрульну машину, що рухається правою полосою зі швидкість 60 кілометрів на годину. Обганяємо, за нею обганяємо вантажівку і переходимо також в праву полосу. Швидкість обмежена круїз- контролем на 110 км за годину. Аж раптом позаду нас випливає та патрульна машина з увімкненими маяками.

Зупиняємось.

Ззаду тихенько, в розвалочку підходять двоє…

– нарушаем ? – без «добрий день, старший інспектор Сидоров» виголошує той, що постарше (на фото праворуч). Відразу розумію, що недолюстрований і перекваліфікований.

– Что делать будем? – продовжує «Сидоров».

Клянусь, ніколи не давав хабаря мєнтам! Ні за Кучми, ні за Януковича. І ніколи не думав, що почую таке від нової української поліції!

– Якщо ми щось порушили – пишіть протокол, але будь-ласка швидше. В машині втомлені діти і собаки – відповідає дружина (вона за кермом).

– А куда спешим? – з єхидною посмішкою випалює недолюстрований.

– додому – відповідаю вже я.

– І прошу вас оголосити причину зупинки і представитись. Маєте десять хвилин. Грошей не буде. Бачу, похмуріли.. . Заметушилися.

– Чичас – кидає старший і біжить до своєї машини. Повертається з правилами дорожнього руху.

– када вы нас обогнали, далжни били перестроиться в правый ряд, но ви поехали в левам. Ета нарушение.

– Пишіть протокол.

– Ну как зачем?

– тоді я поіхав!

– нет, пакажите права и техпаспорт. И страховку.

– тримайте. На всяк випадок, вогнегасник, аптечка, знак в багажнику.

І так 25 хвилин…», – описав в деталях зістріч із патрульними Андрій Боєчко.

Водночас журналіст обіцяє на цьому не зупинятися та добиватися звільнення «перевертнів у погонах».

76

Коли вони зрозуміли, що бабла не отримають, пішли собі геть… І навіть не попрощались.

Так от, прошу пані Деканоідзе знайти цих служителів закону. Ні, не так. Вимагаю знайти людей, які ганьблять честь нової поліції. Як я розумію, вони мають мати прилади відеофіксації. Перегляньте їх. Координати – 203 кілометр траси Киів – Чоп. Час – 17.18 – 17.43 ( це є на фото і на відео).

Вимагаю звільнити негідників або виписати мені штраф за порушення.

Або, або. Завтра продублюю вимогу у встановленому законом порядку. Напишу заяву? а поки викладаю фото дєятєлєй в погонах і фото автомобіля (може хтось з ними пересікався).

Наша революція має назву Революція Гідності, а вчора мою гідність просто розтоптали. Просто так я цього факту не залишу», – обіцяє Андрій Боєчко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.