ОСТАННІ НОВИНИ

У Польщі ліквідують пам’ятник УПА

|

Депутат партії «Право і справедливість» поінформував про позитивну відповідь Ради охорони пам’яті боротьби і мучеництва на його інтерпеляцію у справі ліквідації пам’ятника УПА в Грушовичах. Про це повідомляє Biznesoblast з посиланням на «Польське радіо».

122

Пам’ятник членам УПА у Грушовичах (Hruszowice) Перемиського повіту буде ліквідовано – заявляє євродепутат з партії Право і справедливість Томаш Поремба. Депутат звернувся до Ради охорони пам’яті боротьби і мучеництва (Radа Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa) з інтерпеляцією, в якій повідомив про обеліск і вимагав його ліквідації. Сьогодні Поремба отримав офіційну відповідь, що ця справа буде вирішена.

«Я отримав від пана міністра Кунерта, голови Ради охорони пам’яті боротьби і мучеництва, чітку і однозначну відповідь. Голова підтримує мої застереження щодо цього пам’ятника і дуже чітко обіцяє рішучі дії щодо усунення, ліквідації цієї будівлі. Цей пам’ятник поставлено кільканадцять років тому без будь-якої згоди з боку польської адміністрації, з боку польської влади, він не освячує місця спочинку, це пам’ятник символічний», – каже Томаш Поремба.

Євродепутат планує передати листа Ради перемиській владі. Тепер, як каже, рух у справі ліквідації пам’ятника повинні виконати органи місцевої влади.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...