ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий не дотримав обіцянки. Рудно потерпатиме від лайна

|

У Рудно повторно збирають підписи до мера Львова Андрія Садового, аби він таки дотримав обіцянки про каналізування селища. Людей збурило, що громада гроші вклала, а Андрій Іванович передумав перенаправляти кошти із водопостачання на каналізацію. Про це повідомляють координатори спільноти Рудно Новини.

49

Як відомо, громада Рудно проявили ініціативу про продовження виконання робіт по каналізуванню Рудного вже у цьому році за кошти, виділені для Рудного на проведення робіт по реконструкції водопостачання, а саме 9 млн грн.

«На прийомі міського голови А. Садового з мешканцями смт. Рудно, активістами селища та керівництва Рудненської селищної ради дійшли згоди, що проблема каналізації є першочерговою для селища та кошти виділені ЛМР на реконструкцію водопостачання доцільніше перепланувати на проведення робіт по каналізуванню. За вказівкою міського голови, було проведено зустрічі з першим заступником міського голови Пушкарьовим Л.В., а також нараду у Львівводоканалі (на якій були присутні всі відповідальні особи, до компетенції яких належить вирішення даної проблеми) та дійшли до спільних домовленостей, а саме кошти, виділені міською радою на реконструкцію водопостачання (9 млн.грн.) направити на вирішення першочергової проблеми селища — проведення робіт по каналізуванню», – йдеться у повідомленні.

Реклама партнерів

Рудненській селищній раді було запропоновано в найкоротші терміни провести коригування кошторисної документації по будівництву каналізації, так як ціни по проекту були станом на 2014рік. Згідно домовленостей, відкориговану проектно-кошторисну документацію Рудненська селищна рада для виконання робіт повинна була передати Львівській міській раді. Однак домовленостям з Андрієм Садовим збутися не судилося…

«Відповідно до рішення № 151 від 15.07.2016р сесії Рудненської селищної ради, кошти на коригування проекту виділено, роботи селищною радою виконано, а саме проект відкориговано. Проте 3 серпня на апаратній нараді ЛМР А.Садовий заявив, що ніякі кошти з робіт, запланованих на реконструкцію водопостачання переплановуватись на роботи по будівництву каналізації в смт. Рудно не будуть! Висновок – всі попередні домовленості скасовуються, а потрачені кошти з бюджету Рудненської селищної ради на проведення коригування кошторисної документації та експертизи – «витрачені на вітер»», –йдеться у повідомленні.

Сьогодні, 7 серпня, небайдужі руднівчани збирали підписи біля Народного дому, аби гроші які мають виділити на реконструкцію водопостачання, як і було домовлено, перенаправили на критичну прорблему селища – каналізування.

За словами секретаря Руднівської селищної Ради Христини Турчин, на громадське зібрання з депутами Руднівської селищної ради прийшло чимало людей, яким небайдужа доля Рудно. «У нашому селищі немає нагальних проблем із водопостачанням. Натомість критичною є проблема із каналізуванням і це всі добре розуміють. Лише за день вдалося зібрати понад 200 підписів, аби перенаправити бюджетні кошти на реальні потреби наших мешканців. Сподіваюся у мерії до нас дослухаються», – повідомила вона.

Варто додати, що самі руднівчани переконані, «зарубали» проект каналізування через те, що селищний голова Ігор Форманчук в опозиції до дій фракції об’єднання «Самопоміч» в Рудненській селищній раді, які, як відомо, своїми діями блокують-перешкоджають діяльності апарату ради.

Як відомо смт. Рудно відноситься до Залізничного району Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.