ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенку збільшили зарплату до 28 тисяч

|

Кабінет Міністрів встановив посадовий оклад Президента в сумі 28 тис. гривень. Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляють Українські Новини.

Порошенко

Відповідну постанову про внесення змін до іншої постанови урядом було прийнято на засіданні Кабміну в середу, проте зміст змін не було озвучено.

Рева пояснив, що цими змінами встановлюється оклад Президента, прем’єра, міністрів і їх заступників.

“Ми всім державним службовцям підняли посадові оклади, але, що стосується тих осіб, хто не є держслужбовцями, їх посадові оклади не були переглянуті. Тому ми зробили нові оклади для цих людей. Ієрархія окладів тепер чітко прописана від Президента. Його оклад становитиме 28 тис. гривень, прем’єр-міністра – 20 тис. гривень”, – сказав він.

Оклад першого віце-прем’єра буде становитиме 18 тис. гривень, віце-прем’єра – 17 тис.гривень, міністрів – 16 тис. гривень, їх перших заступників – 15 тис. гривень, а заступників – 14 тис. гривень.

Також Кабмін визнав такою, що втратила чинність, постанову “Про заробітну плату Президента України”, відповідно до якої зарплата Президента становить 140% зарплати прем’єра, хоча й було збережено існуючу пропорцію в розмірі окладів.

При цьому Рева наголосив, що зарплати міністрів не підвищаться, а лише збільшаться оклади.

“Мова не йде про підвищення зарплати, мова йде про встановлення окладу. Фонд оплати праці не збільшувався, тому більше отримувати не будуть, зменшаться надбавки”, – додав він.

Прийнята постанова застосовується з 1 травня, оскільки саме 1 травня набула чинності нова редакція закону “Про державну службу”.

Зарплата Президента становить 140% від зарплати прем’єр-міністра без поділу на складові, але якщо застосувати цю пропорцію до розміру прем’єрського окладу, то розмір окладу Президента повинен становити 11,62 тис. гривень.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...