ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині бійці АТО отримали більше чотирьох тисяч земельних ділянок

|

З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО землею у Львівській області військовослужбовці, їх сім`ї отримали у власність 4047 земельних ділянок загальною площею 714 гектарів. Про це йдеться на сайті Урядового порталу.

земля

Землі призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства.

З усієї кількості земель для військових ухвалили 2648 наказів про надання у власність земельних ділянок загальною площею 459 гектарів. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (2476), особистого селянського господарства (145) та індивідуального дачного будівництва (27).

«Виділення землі учасникам АТО для нас у пріоритеті. Спеціалісти відомства надають військовим повну інформацію про землі та допомогу у оформленні документів» ,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Ще 1399 земельних ділянок в межах населених пунктів військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1229 ділянок).

Загалом у землевпорядній службі області учасникам АТО надали 5559 дозволів на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 1992 гектари. Наразі триває процес оформлення у власність. Найбільше земельних ділянок учасники АТО отримають у Пустомитівському (1043) та Жовківському районах (783) Львівської області.

Довідково

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...