ОСТАННІ НОВИНИ

Учням молодших класів скасовують «техніку читання» та письмову англійську

|

Серед основних змін, які збирається з осені запровадити Міністерство освіти і науки Україні у навчанні дітей молодших класів – полегшена програма з англійської та української мов та більше навантаження на усне мовлення. Про це під час брифінгу повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, повідомляє прес-служба міністерства.

школа

“В чому полягає це оновлення програм? Насамперед, буде знято обов’язковий розподіл годин – вчитель сам вирішуватиме, яку тему скільки викладати. Самі ж теми приведено до вікових особливостей дітей, Так, згідно програмі для початкової школи з англійської мови, першокласники, шестирічні діти, вже мали писати слова і речення. Відтепер перші півроку на англійській в 1-му класі буде лише усний курс, діти вчитимуться розмовляти. Також в українській мові знято вимоги будувати схеми речень і речення за схемами, а більше уваги буде приділено розвитку усного мовлення дітей, – повідомила Лілія Гриневич.

Після затвердження програм до 1-го вересня змінять методичні рекомендації та орієнтовні вимоги до оцінювання досягнень учнів. Вчителям буде рекомендовано писати з дітьми олівцем замість ручки. За словами Лілії Гриневич, це допоможе першачкам  не боятися помилок, формувати позитивне сприйняття навчального процесу. Також планується зняти вимогу перевірки читання дітьми на швидкість, натомість вчителі мають розвивати усвідомлене читання.

Детальніше про «Нову українську школу» можна почитати тут.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...