ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська тютюнова фабрика - основний український постачальник сигарет для контрабанди

|

Основним постачальником сигарет для контрабанди є Львівська тютюнова фабрика. Про це заявив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, повідомляє Еспресо.TV.

сигарети

Для посилення боротьби з контрабандою через зелений кордон уздовж Закарпаття на всіх чотирьох перевалах, які ведуть в область, виставлені пости з працівників митниці, прикордонної служби, МВС, СБУ та фіскальної служби.

«Пости не допускатимуть завезення на Закарпаття великооптових партій сигарет (у тому числі без акцизних марок) та контрафактних спиртних напоїв, а із Закарпаття – вивезення лісу-кругляку», – зазначив Москаль.

Він додав, що паралельно проводяться обшуки на нелегальних оптових складах, де скуповувалися партії сигарет для подальшої контрабанди.

«Результати обшуків узагальнюються й будуть повідомлені додатково, однак уже можна сказати, що основним поставником сигарет, які потім нелегально переправлялися за кордон, була Львівська тютюнова фабрика», – наголосив голова Закарпатської ОДА.

Він зауважив, що частина з вилучених сигарет – білоруські, і це вказує на той факт, що в Чернігівській області на кордоні з Білоруссю є «вікна» для контрабандистів.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...