ОСТАННІ НОВИНИ

Святослав Вакарчук: «Із нас хочуть зробити рабів...Вільних духом вбивають»

|

Вокаліст гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук про вбивство відомого українського журналіста Павла Шеремета, який нині загинув через вибух у автомобілі:

Вакарчук

«Під враженням смерті Павла….Не міг не написати…З нас хочуть зробити суспільство рабів… Вільних духом вбивають, а більшість заганяють в стійло невігластва, бідності і страху…Не можна дати їм досягнути успіху… Кожен з нас, кожен, своїми діями або своєю бездіяльністю впливає на результат.

Правда, якою б вона не була, здоровий глузд, постійне самовдосконалення, важка щоденна праця, наша готовність боротися за свої права, та за права своїх співвітчизників, знайомих і незнайомих – все це веде їхню диявольський план у прірву.

Покора обставинам, віра в ефемерні чудеса, страх, вузьколобість, небажання брати на себе відповідальність за власну долю – наближає їх до успіху. Ким нам бути? Суспільством вільних людей, чи кліткою з рабами? Це залежить від нас і тільки від нас…Пам’ятаймо про це! Заради пам’яті про Павла, заради пам’яті про тисячі загиблих журналістів, і солдатів, студентів і волонтерів, заради тих хто не боявся йти вперед…Заради майбутнього наших дітей, заради нашого власного щастя…Все в наших руках!!!»

Джерело: Twitter-сторінка співака

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...