ОСТАННІ НОВИНИ

Центр для бійців АТО очолила людина Садового

|

У Львівській міській раді знайшли керівника для Центру надання послуг учасникам бойових дій. Центр очолила депутатка від «Самопомочі», яка одночасно є в.о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Оксана Рубай. Кандидатури із оточення бійців АТО наразі проігноровані.

170

Цю інформацію підтвердив і депутат міжфракційної групи з питань учасників АТО у Львівській міськраді Любомир Босаневич.

Він наголосив, що позиція депутатів є незмінною і керівник має бути призначений із середовища АТО. Любомир Босаневич також наголосив, що Оксана Рубай є не лише депутатом, але й чиновником Львівської міської ради.

Додамо, що наразі Оксана Рубай призначена виконувачем обов’язків керівника Центру.

Нагадаємо, що незважаючи на свою соціальну значущість, Центр у Львові опинився у вирі скандалу через невдоволення бійців АТО призначенням керівника.

Спершу керівником було призначено отця Романа Лагіша, але через протести бійців АТО, які є безпосередніми користувачами послуг цього Центру, він написав заяву на звільнення. Офіційно він залишався виконувати обов’язки керівника і лише минулого тижня його було звільнено з посади.

Натомість, бійці АТО виступили проти цього і хотіли бачити на цій посаді когось із середовища АТО.

Після скандалу була друга спроба призначення керівника Центру. Ще 30 березня відбулося спільне засідання комісії законності, гуманітарної комісії та міжфракційної групи з питань учасників АТО, на якому розглядали кандидатів на посаду керівника Центру надання послуг учасникам бойових дій у Львові.

Як раніше повідомлялося, свої кандидатури на розгляд комісій подали сержант 2-го батальйону спеціального призначення Національної гвардії України (батальйон «Донбас») Юрій Досяк, рядовий 80-ї аеромобільної бригади Володимир Лисикевич та волонтер-доброволець Ілля Сирко.

Результати голосування депутатів:

Юрій Досяк: «за» – 9, «проти» – 1, «утримались» – 5.

Володимир Лисикевич: «за» – 1, «проти» – 0, «утримались» – 14.

Ілля Сирко: «за» – 6, «проти» – 9, «утримались» – 0.

Депутати визначились, хто має керувати Центром допомоги учасникам бойових дій у Львові

Після цього кандидатури скерували на призначення до міського голови Львова, який натомість відправив документи на «спецперевірки», які тривали майже три місяці.

Відповідного призначення немає досі.

Джерело: Гал-інфо

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...