ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові можна буде одружитися за добу

|

Кабінет міністрів схвалив впровадження пілотного проекту в деяких населених пунктах по реєстрації шлюбу протягом однієї доби. Пілотний проект буде проводитись в Маріуполі і Сєверодонецьку, в Херсоні для українських громадян з Криму, які б могли протягом доби виїхати, отримати українське свідоцтво про шлюб і повернутися. Також  в пілотний проект включені Київ, Одеса і Львів.

98

«Ми дамо можливість самостійно вирішувати молодятам, коли саме вони хочуть одружитися», – сказав міністр юстиції Павло Петренко, презентуючи проект постанови.

«Я думаю, що протягом наступних двох тижнів місцеві органи влади почнуть надавати такий сервіс, запрошую тоді приїжджати в ці центри і одружуватись протягом доби без бюрократії і черг», – додав він.

Реклама партнерів

На це хтось зазначив: «Почнемо з міністра юстиції».

У свою чергу прем’єр Володимир Гройсман після виступу Петренка пожартував: «Я взагалі вважаю, що треба підтримати ініціативу міністра юстиції і заборонити розлучення. Всі думають, що це жартую, але я вважаю, що родина – це найвища цінність і важливо, щоб люди, які одружені, були щасливі… Але кажуть, що це ознака диктату, ми ж – демократи».

Як відомо, раніше між подачею заяви і реєстрацією шлюбу мало пройти не менше 30 днів.

Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.