ОСТАННІ НОВИНИ

Чоловік, що розчленував свою матір, виявився сектантом

|

Чоловік, який на Львівщині жорстоко вбив власну матір, а потім ще тиждень тримав її тіло у підвалі, під час затримання молився, проводив дивні ритуали і тримав вазу із сечею.

вбив

33-річний син пані Марії жив із мамою в одній хаті, ніде не працював, до того служив у внутрішніх військах. За словами родичів, на службі отримав фізичну травму і після цього нібито збожеволів.

«Неодноразово на стаціонарі лікувався, після того в якусь секту вступив, захоплювався магією всякою», — розповідають сусіди.

Кімната чоловіка схожа на майстерню чаклуна — безліч окультної літератури, карти таро, списки заклять, нотатки щодо поширення невідомого культу, горщики із землею і фото ворожки, з якою чоловік неодноразово спілкувався і яка є свідком у справі.

Свою дивну кімнату підозрюваний покинув за кілька днів після вбивства ― спалив одяг, який був на матері, постіль і втік. Знайшли його за 40 кілометрів від хати в дачному кооперативі.

«Під час затримання він проводив певні ритуали ― стояв на колінах, молився, розмахував руками, в подальшому під час огляду було виявлено вазу з сечею ― він і над нею молився», — розповів Василь Петрик, в.о. начальника кримінальної поліції Стрийського РВ.

54-річна мешканка села на Львівщині Марія таємничо зникла тиждень тому. Вона просто перестала з’являтись на люди, а її син запевняв, що все гаразд.

«Коли вона зникла, я йому кажу: а де твоя мама? На що він мені відповів: «Вона поїхала до міста», — розповідає сусідка родини.

Та з міста Марія не поверталась, першою щось недобре відчула сестра зниклої Марії ― літня жінка Анна. Почала шукати сестру.

«Я на базарі, всюди, а її нема, моєї сестрички нема, по всіх колегах дзвонила, а її нема…і аж тоді відкрили пивницю, а вона там порубана вся», — стримує сльози сестра Анна.

Після того, як правоохоронці знайшли тіло у підвалі, встановили, що жорстоко вбив жінку її власний син. Спочатку задушив її на ліжку, потім пошматував і закрив у підвалі.

Чи було вбивство химерним ритуалом ― зараз встановлює поліція. Своєї провини син наразі не визнав, йому грозить від 10 років позбавлення волі або довічне ув’язнення, однак, якщо його визнають психічно хворим, він буде неосудним. Зараз триває експертиза.

Джерело: Захід.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *