ОСТАННІ НОВИНИ

Євген Рибчинський: «Вбийте в собі рабів»

|

Поет, журналіст, медіа-менеджер, народний депутат про декомунізацію України, її справжню історію та свободу і незалежність українського народу:

52

«Тільки раби можуть називати свої вулиці, площі і проспекти іменами завойовників! Тільки раби і нащадки рабів можуть ностальгувати по московським мостам, площам і проспектам, по виродкам «страни совєтов» Петровському, Щорсу, Постишеву і Косіору, по вулицям, названим на сумнівну честь більшовицької жовтневої революції.

Тільки раби і діти рабів не здатні сприймати свободи і незалежності свого народу. Тільки принижені, знеславлені і переможені раби дратуються, почувши імена тих, хто не здався і не відрікся від своєї великої Батьківщини і слави свого великого народу. Славен той, хто за часи радянщини добровільно не надів на себе кайданів і не став прислужувати кривавій комуністичній хунті. Славен той, хто знає і шанує імена справжніх українських патріотів!

Хай будуть скрізь вулиці Олени Теліги, площі Романа Шухевича, сквери Євгена Коновальця, проспекти Степана Бандери, провулки Василя Вишиваного!

Хай наші діти знають справжню історію свого народу, а не те історичне лайно, що століттями лилося на нас з ганебної країни-агресора.

Хай знає кожен українець, що родоначальник російської літературної мови, Олександр Сергійович Пушкін ще не народився, коли великий український поет Іван Петрович Котляревський вже написав українською свою незабутню «Енеїду».

Хай усі, хто ведеться на ватну агітацію і пропаганду московії і має «вірних» друзів у росії-орді, пам’ятає, що справжня Русь була Київською, великі князі – київськими, валютою була гривня, а хрещення відбулося не у болотах країни Мокша, а у Дніпрі біля Київських Видубичів.

І нехай ті, хто питають, що спільного у Степана Андрійовича Бандери зі стародавньою українською столицею, знають, що батька героя, Андрія Михайловича Бандеру, священика Української Греко-Католицької церкви, радянська влада розстріляла не десь у карпатських лісах, а саме на Києвщині, на гірко звісній Биківні.

Вбийте в собі рабів і ви відразу приймете, як належне, проспекти і площі, названі на честь справжніх українських лицарів-героїв. Я пишаюся тим, що дожив до часу, коли московські проспекти перейменовують на Бандерівські.

Адже вірно це, гідно і справедливо!», – йдеться у блозі Євгена Рибчинського.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...