ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині військові влаштували велике полювання на «Чорних Вовків»

|

У середу, 6 липня, у рамках проведення Дня високоповажних осіб та преси, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного учасники навчання «Репід Трайдент-2016» продемонстрували декілька елементів практичної фази навчань. Зокрема, воїни десантно-штурмової роти, якою командує старший лейтенант Микола Силін продемонстрували аеромобільно-десантні дії підрозділу щодо знищення опорного пункту бойовиків НЗФ «Чорні Вовки» та заняття кругової оборони. Про це львівському порталу повідомили у прес-групі навчання «Репід Трайдент-2016».

80a

На броньованих автомобілях українського виробництва КрАЗ «Спартан» два взводи ВДВ рухалися у напрямку рубежу атаки, спішилися і під прикриттям броньованої техніки перейшли в атаку. У цей же час у тилу ще два взводи військовослужбовців-десантників погрузившись у гелікоптери «Мі-8» отримали наказ на висадку посадочним способом на визначений плацдарм для переходу в атаку. Оточивши опорний пункт противника, десантники взяли його в облогу, а після того як підтягнулися основні сили вони підібралися до нього впритул. Після нетривалого бою противника повністю знищено.

81

82

На іншій ділянці полігону зведений взвод морської піхоти відбивав напад противника на базовий табір.

83

У цей же час підрозділ бригади швидкого реагування Національної гвардії України виконував завдання з блокування та знешкодження незаконного збройного формування в населеному пункті. За легендою у зоні відповідальності багатонаціонального батальйону діє незаконне збройне формування сепаратистів «Блек Волф», яке намагається дестабілізувати ситуацію та зірвати зусилля наших військ щодо захисту мирного населення та важливих об’єктів інфраструктури.

84

85

Противник активно застосовував прийоми та тактику дій так званої «гібридної війни», прикривається живим щитом з місцевих мешканців, тому надавав перевагу безпосереднім діям в умовах населеного пункту. Бойовики-сепаратисти зайняли будівлі та організували кругову охорону і оборону. Рота бригади швидкого реагування НГУ блокувала формування противника в населеному пункті, взяла під контроль всі ключові ділянки та підступи до об’єкту пошуку. А згодом, групи нацгвардійців штурмом оволоділи населеним пунктом та командним пунктом сепаратистів у двоповерховій будівлі.

86

87

Ще на одному навчальному місці підрозділ радіаційного, хімічного, бактеріологічного захисту (РХБЗ) розгорнув пункт проведення повної спеціальної обробки техніки. За легендою навчання, під час виконання завдання підрозділ потрапив в зону хімічного зараження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *