ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівській ратуші сьогодні знову «весело»

|

У Львівській міській раді під час пленарного засідання відбулись сутички між представниками ЛКП «Муніципальна варта» та активістами організації «Соціальний захист населення та учасників АТО». Про це з місця події повідомляє кореспондент Львівського портал.

Так, бійці АТО та інші представники організації на чолі із координатором Лесею Турашвілі намагалися потрапити у сесійну залу, де від сьогодні почали діяти нові правила для громадян. «Муніципали» не впустили до зали активістів, після чого сталася сутичка між правоохоронцями та Лесею Турашвілі.

Згодом колона з активістів пішла до кабінету, де засідали представники фракцій. У приміщенні конфлікт продовжився, а згодом у коридорі  ледь не переріс у бійку між депутатом Григорієм Козловським та Лесею Турашвілі.

У кінці кінців представницю організації допустили і вона повідомила, що Львівська ОДА збирається виділити учасникам та сім’ям АТО непристосовані для життя земельні ділянки. Відтак активісти вимагають від міської ради долучитися до вирішення земельної проблеми.

«Ці земельні ділянки, які шукає ОДА, не годяться. Земельна ділянка так далеко, що там немає комунікацій. Ми всі прекрасно розуміємо, що використання цієї землі цільово може бути за 15 років. Ми хочемо дізнатись про термін, коли буде це питання вирішуватися», – повідомила вона.

За словами активістки, на черзі за земельною ділянкою вже є більше 6 000 заявок.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...