ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині лев пошматував кінцівки двом п’яним чоловікам

|

У приватному зоокутку «Білаки» Самбірського району Львівської області сталася надзвичайна ситуація – одному чоловіку лев через клітку пошматував руку, а другому ногу. Обидва годувальники звірини отверезіли на лікарняному ліжку ЦРЛ, повідомляє IA ZIK.

лев

За словами власника ПФ «Білаки»Івана Білака, він на території фірми зустрів двох чоловіків на підпитку. Вони сказали, що йдуть по молоко, яке тут місцевим мешканцям продають свіжим.

Але друзі насправді таємно завернули у зоокуток, який на території фазенди існує більше двадцяти років і стільки часу сюди приходять діти з батьками, а то й без них подивитися на тварин дикої природи. Тут вони мають що їсти.

Реклама партнерів

П’яний чоловік переліз через бар’єр, щоб почастувати лева печивом. Досить було долі секунди, як його рука опинилася у міцній пащі хижака. Тоді приятель почав рятувати жертву, сам, щоб відтягнути його, до стальних прутів клітки заперся ногою. Її звір, як лезом, пошкодив своїми гострими кігтями.

У травматологічному відділі Самбірської ЦРЛ зшивали пошматовані руку й ногу.

Медики твердять, що чоловікову, у якого понівечена рука, доведеться робити ще одну операцію, бо лев зубами вирвав шматок тіла, можливе загноєння. З ногою проблем менше.

Наразі, за твердженням «Самбір плюс інфо», лікування взяв на себе Іван Білак. Після того, що сталося, він радий би навіть позбутись зоокутка, але охочих прийняти диких тварин, на жаль, не знаходиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...