ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині африканка намагалась потрапити в Італію з фальшивим паспортом

|

Прикордонники відділу «Шегині» під час перевірки документів у пасажирів автомобіля, що слідував до Польщі, затримали громадянку Гани через підозру, що вона перетинає кордон з чужим паспортом.

1

28-річна громадянка Гани слідувала до Італії, де проживають її родичі, однак паспорт жінки виявився чужим. Увагу правоохоронців привернуло те, що у паспортному документі були відсутні відмітки прикордонників про попередній в’їзд в Україну. Однак відомості про її приїзд були у базі даних, але на паспортний документ з іншим номером. Також на фотокартці у паспорті була зображена схожа на пред’явника жінка, однак явно інша людина.

Жінку було затримано і після бесіди із прикордонниками вона зізналася, що паспорт та дозвіл на проживання в Італії виготовлені на її установчі дані, однак за фотокарткою її сестри та були попередньо прислані поштою до України. Таким чином жінка розраховувала легально перетнути кордон та дістатися країн Євросоюзу.

Наразі громадянку затримано в адміністративному порядку та складено документи справи про адміністративне правопорушення за спробу незаконного порушення державного кордону України.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...