ОСТАННІ НОВИНИ

У церкві Юра виставлять чудотворну ікону

|

Цієї неділі у Архикатедральному соборі святого Юра вшановуватимуть Теребовлянську чудотворну ікону Божої Матері. Про це Львівському порпталу повідомили у прес-службі Львівськоъ міської ради.

57

Молитва з нагоди святості розпочнеться 29 травня о 17.00 год.

В часі цього заходу здійснять молитовний обхід довкола храму з Теребовлянською чудотворною іконою, а відтак ікона буде виставлена до почитання у храмі, і вірні зможуть приступити до святині.

Довідка

Теребовлянська чудотворна ікона Божої Матері – одна із найвідоміших українських богородичних ікон. Її датують XVII століттям. Походить ікона з містечка Теребовля на Тернопільщині, де вона прославилася багатьма чудами. У 1674 році, з огляду на небезпеку турецьких набігів, за рішенням єпископа Йосифа Шумлянського ікону перенесли до Львова, відтоді вона перебуває на Святоюрській горі. Протягом кількох століть Теребовлянська чудотворна ікона була джерелом захисту та численних оздоровлень. А видимим знаком Господньої благодаті стали сльози, які декілька разів з’являлися на очах Богородиці.

Зараз Теребовлянську чудотворну ікону вшановують паломники з усього світу, що прибувають до Архикатедрального Собору святого Юра, а наприкінці травня вірні мають особливу нагоду доторкнутися до святині і скласти перед нею своє моління.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *