ОСТАННІ НОВИНИ

Депутат Львівської мерії задекларував 28 мільйонів доходу

|

Найбільший дохід за 2015 рік серед депутатів Львівської міської ради задекларував депутат від БПП «Солідарність» Остап Доскіч. Загальна сума задекларованого доходу депутата та членів його сім’ї становить майже ₴28 млн. Про це йдеться у дослідженні руху ЧЕСНО.

22

Це рекордна сума доходу для депутата місцевої ради, який у деклараціях за 2015 рік по всій Україні виявив рух ЧЕСНО. До прикладу, в Київраді депутат з найбільшими доходами задекларував вдвічі менше коштів.

Левова частка цієї суми, понад ₴26,5 млн, дісталася Остапові Доскічу в спадок від батьків, про що розповів сам депутат. Батьки депутата теж займалися бізнесом, зокрема, орендою.

У Доскіча не лише найбільші доходи. Перелік його майна складається з близько 70-ти пунктів і включає земельні ділянки, квартири, будинки, гаражі, автомобілі та інше нерухоме майно.

Окрім цього, депутат має внески до статутного капіталу компаній на суму понад ₴26 млн грн, левова частка з яких, ₴23 млн, у ТзДВ «Гал-кат», яким Остап Доскіч володіє разом зі своїм братом Юрієм Доскічем.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *