ОСТАННІ НОВИНИ

Руслана: «Карпати потребують допомоги»

|

Відома співачка Руслана Лижичко про вирубку пралісів в Карпатах та боротьбу за екологію:

руслана

«Ми маємо зараз, не гаючи часу, об’єднувати наші зусилля, об’єднувати ї ефективно. Я якраз запропонувала себе в якості людини, яка може не лише говорити про це, але й привертати до цього увагу. Всі, хто легкі на підйом, всі, хто готовий віддавати час…Бо зазвичай ми говоримо, потім розходимося у своїх справах і проектах, нас затягують інші справи. Найрозумніше, щоб ми напрацювали систему комунікації і чіткий план. Я  готова стати і рухатись по твоєму плану (до міністра Остапа Семерака –ред.), і ти це знаєш, я сьогодні хочу це оголосити публічно. Найважливіше, щоб люди бачили, що ми пробуємо діяти як одна команда. Коли говорять, що нашій державі пороблено, або коли говорять, що суспільство вимагає ,а нічого не робиться, ми якраз і є тим маленьким приладом, що має показувати: якщо ми хочемо, ми це зробимо, незалежно від того, хто і де стоїть. Якщо нам болить Україна, якщо нам болять Карпати, якщо нам болять ліси – ми це сідаємо і робимо.

Праліси мають бути збережені, їх не можна вирубувати ні за яких обставин. Взагалі треба дуже ретельно підійти зараз до ситуації, провести якісну аналітику. Карпати потребують допомоги. Треба просто зайти одну ефективну модель і зробити це разом спільними зусиллями і продемонструвати, що це можливо.

Ми всі прагнемо до екологічного стилю життя, ми всі прагнемо до збереження наших ресурсів. Ми вже побачили, наскільки Україна беззахисна. І у відповідальний момент, коли починають падати кордони, починають їхати агресори, ми хапаємося з  що? За те, що називається Україною. Так у нас зараз є шанс це зберегти.  Поки не відбулася якась інші агресивна ситуація».

 

Реклама партнерів

Коментарі

  1. Поблизу селища Стара Гута минулого року почалася нова вирубка. Під’йом зі Старої Гути до Ігровця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...