ОСТАННІ НОВИНИ

Економити на бензині можна двома способами, - експерт

|

За умов прогнозованого здорожчання пального, водії можуть економити. Для цього, щонайменше, є два шляхи – використання газу або альтернативного біологічного пального. Про це у коментарі УНН розповів директор Інституту стратегічних досліджень Юрій Чорнобривець.

бензин

«Газ та біопаливо — це різні види пального. І тут все залежить від споживача, який вид пального він хоче обрати. По-перше, якщо ми говоримо про газову установку — це теж витрати, і не кожен може собі її дозволити. Ще один факт — кілометраж, який не дозволить зекономити на установці газу. Вихід — альтернативне пальне, яке коштує дешевше, і, водночас, не потребує установки додаткового устаткування для використання цього виду палива», — сказав він.

Також, за словами експерта, біологічне пальне є безпечнішим за газ.

«Ще один фактор — газ — це небезпечно. Адже при установці газового устаткування вносяться, скажемо так, зімни у автомобіль, і у подальшому він може бути вибухонебезпечним. Тому, на мою думку, якщо порівнювати ці два види пального — можна сміло сказати, що альтернативне пальне конкурує з газом», — додав Чорнобривець.

За прогнозами експертів, у березні пальне може подорожчати на 5%, а біологічне пальне дешевше на 4-5 гривень.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Не розумію, чому приховують інформацію, що біопальне шкідливе для сучасних двигунів. І наостанок: нафта впала в ціні в три рази , а паливо не здешевшало долар виріс на декілька процентів і вже говорять про подорожчання палива. Де антімонопольний комітет? Чому ми маємо платити податки на утримування державних структур які не виконують свої функції?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...