ОСТАННІ НОВИНИ

«Батьківщина» відкликає свого єдиного міністра

|

Фракція “Батьківщина” відкликає з Кабінету міністрів України міністра молоді та спорту Ігоря Жданова. Про це заявила лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко журналістам в кулуарах Верховної Ради України, передає УП.

кабмін

“Ми зараз як фракція заявляємо, що ми відкликаємо нашого єдиного міністра молоді і спорту з уряду – пана Жданова, і від нього залежить, як він зробить цей вибір”, – сказала вона.

Тимошенко зазначила, що голосування за відставку уряду показало, що демократичної коаліції не існує, а існує коаліція “Народного фронту” і залишків Партії регіонів.

У той же час Тимошенко уникла відповіді, чи буде її фракція виходити з парламентської коаліції, сказавши, що не можна вийти з того, чого не існує.

Нагадаємо, що парламент не задоволений роботою уряду у 2015 році.

 

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Коментарі

  1. п.. Тимошенко ! Вже давно н1хто з справжн1х патр1от1в Укра1ни не дивуеться Вашим зрадницьким д1ям. Ви не думаете про Укра1ну, а думаете т1льки про сво1 вигоди: як стати, як не Президентом то хоча б головою уряду. Н1чого з цього не вийде, якби Ви не закликали до третього Майдану чи до перевибор1в. Н1хто вже Вам не в1рить. Ви прекрасно знаете, що Укра1на у важк1й ситуаци1, а тому так по зрадницьки поступаете. Коли Ви були у тюрм1 то давали слово, що не будете приймати участ1 у виборах. А що з цього вийшло – брехня. Продовжуете д1яти сво1ми методами.
    СЛАВА УКРА!Н!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...