ОСТАННІ НОВИНИ

Російські фури блокують по всій західній Україні

|

Активісти блокують рух вантажівок з російськими номерами майже на всіх митних пунктах Західної України.

фура

У Львівській області понад 20 активістів перевіряють всі вантажівки на відрізку траси Київ-Чоп в селі Конюхів. Вони зупиняють на виїзді з Львівщини фури з номерними знаками РФ, які прямують у бік Закарпаття.

Пікети для блокування проїзду російського транспорту встановлено також у селі Солонка поблизу Львова.

Також перекрито рух для російських фур на пункті пропуску “Доманове” у Волинській області. Їм перекривають в’їзд в Україну.

Волинські активісти анонсували безстрокову акцію з блокування руху вантажного транспорту з державними номерними знаками Російської Федерації в районі села Гірники траси Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече.

Група активістів у Чернівецькій області заблокувала виїзд для російських фур з території міжнародного пункту пропуску “Порубне”.

У Закарпатській області продовжується блокування руху російських фур на КПП “Нижні ворота”.

Учора в другій половині дня акція по блокуванню російських фур привела до конфлікту між громадськими активістами з одного боку і перевізниками з Закарпаття з іншого. Перевізники, які здійснюють доставку вантажів з країн ЄС в тому числі в Росію, висловлювали претензії до дій активістів, які, на їхню думку, можуть спровокувати аналогічну реакцію з їх фурами на російсько-українському кордоні.

Координатор ГО «Економічний бойкотний рух» Олег Радик закликав також до бойкоту усіх керівників СТО, кемпінгів, придорожніх закладів харчування та магазинів пропонуючи їм відмовитися від обслуговування водіїв з країни-агресора.

Нагадаємо, Кабмін доручив до понеділка опрацювати рішення щодо ситуації з блокуванням російських вантажівок.

Фото: nv.ua

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. За те, ща ви Росiйськi фури затримали, нехай вам спасибi скажуть вашi земляки бiзнесмени, хто застряв як палець в срацi на Росiйських дорогах, хто недорахуються прибуткiв тому, що зiрвали контракти, нехай вам спасибi скаже держава що податки не одержить з бiзнесу бо платити буде нi з чого, пенсiонери та iн. Одним словом, молодцi. Так тримати. Пентюхи.
    Виколю собi око нехай у моеi тещi буде зять кривий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...