ОСТАННІ НОВИНИ

Партія Садового на межі розколу через міські райради - експерт

|

У партії “Самопоміч” намічається розкол у питанні місцевого самоврядування. Початок функціонування райрад вигідний Гусовському у Києві, але суперечить інтересам Садового у Львові — таку думку інформаційному агенству “Є” висловив експерт Олег Постернак, повідомляє Еспресо.TV.

sadoviy

Про це Постернак сказав, коментуючи заяву лідера “Самопомочі” у Львівській міськраді Андрія Шевціва про відмову підтримати ініціативу проведення виборів до районних рад Львова.

“Інформація про розкол всередині “Самопомочі” спливла назовні. Це протистояння і боротьба за лідерство між Садовим і Гусовським. Львівська “Самопоміч” виступила проти відновлення райрад, які відмінили дуже давно. Тоді як Гусовський ратує за повернення райрад у столиці”, — повідомив експерт.

На думку Постернака, додаткові сотні депутатів внесуть в систему управління містами хаос. Це вигідно Гусовському, адже дозволить звинувачувати у проблемах чинну владу, але суперечить інтересам Садового, який і є “чинною владою” у Львові.

Експерт впевнений, що неузгодженість дій і заяв лідерів “Самопомочі” може призвести до втрати довіри серед населення.

Коментарі

  1. У церкв1 сп1ваемо: Боже, нам едн1сть подай …….
    Тарас Шевченко писав: Обн1м1теся брати мо1, молю Вас благаю….
    ..Але все даремно. Так було 1 так повторюеться. Я впевненийй, що Ви п. Садовий справитесь з ц1ею проблемою. Докаж1ть сво1м однопартийцям, що на першому план1 повинн1 стояти 1нтереси Укра1ни, а не 1хн1. Поменьше радтеся з Ляшком, в1н незрозум1ло себе веде. З повагою.

  2. Ця партія і так стрімко втрачає довіру , через дії по розвалу коаліції разом з популістом Ляшко .
    Результат такого розвалу приведе до хаосу в країні і більшого зубожіння українців .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *