ОСТАННІ НОВИНИ

Будують найвищий хмарочос у світі

|

У Японії побудують найвищий хмарочос на планеті. Висота хмародера «Небесна миля» становитиме 1700 метрів, що в два рази більше, ніж у Бурдж-Халіфа, що в Дубаї, який поки є найвищою спорудою у світі. Про це повідомляє Громадське з посиланням на The Independent.

227

«Небесна миля» стане центральною будівлею футуристичного мегаполісу, який архітектори розмістять на південно-східному узбережжі Токіо. Спорудження будуть оточувати унікальні штучні острови. Будівельний комплекс буде вміщати до півмільйона гостей, а в самому хмарочосі зможуть розташуватися 55 тисяч осіб.

Форма нового висотного будинку буде гексагональною. Таке інженерне рішення дозволить вежі бути стійкою до сильного вітру та стихійних лих. Крім житлових апартаментів, в хмарочосі розмістять ресторани, торговий центр, спортзали, бібліотеки і навіть поліклініки. Ліфти в такому «будинку-місті» будуть передбачені не тільки вертикальні, але і горизонтальні.

Зводити споруду буде компанія Kohn Pedersen Fox і Leslie E. Robertson. Орієнтовно проект повністю реалізують в 2045 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *