ОСТАННІ НОВИНИ

Ми це змогли: 17-річний хлопець зі Львівщини їде на лікування в Австрію

|

У Львові 17-річному Максиму Стасіву, який потребує пересадки кишківника, зібрали на лікування 4 млн 800 тис. грн. Про це Телеканалу «24» повідомила тітка хлопця Віра Стасів.

максим

Остаточної суми, необхідної на лікування, сім’ї ще не виставили, але потрібно орієнтовно ще понад 1 млн грн.

«Мама Максима сьогодні поїхала до Києва відкривати візу в Австрію. Гроші продовжують надходити і ми дуже дякуємо усім, хто відгукнувся на нашу біду. Також у лікарню приносять люди пожертви. От сьогодні приходили волонтери, принесли 30 тис. грн. Сказали, що в церкві зібрали», – розповіла Віра Стасів.

Щодо вартості операції вона зазначила: «Нам виставили поки що лише попередні суми. Сама операція від 150 тис. євро, кожен день перебування Максима на лікуванні ще по 1 тис. євро і його транспортування близько 12 тис. євро».

Сьогодні, 1 лютого, Максима планують відправити в Австрію. Клініка в Інсбруку остаточно підтвердила свою готовність провести йому пересадку кишківника.

«Вони попросили підтвердження, що батьки мають гроші на операцію і вже готові прийняти Максима. Я сподіваюсь, що вже ніяких нюансів не випливе і він таки відбуде сьогодні ввечері на лікування. Якщо ні, то максимум завтра зранку. Стан Максима, на щастя, не погіршується. Він є стабільно важким, але без негативної динаміки. Та ми мусимо поспішати, часу залишається все менше», – зазначила лікуючий лікар хлопця Віра Приймакова.

Нагадаємо, тиждень тому Максиму Стасіву вирізали майже весь кишківник. У хлопця вроджена патологія органу травлення. Та оскільки діагностували її лише місяць тому, врятувати кишківник не вдалося. Тепер єдиний шанс Максима на життя – трансплантація органу, яку погодилися зробити в клініці в Австрії. У Львові та у області  протягом декількох днів двалося зібрати нереальні суми коштів, та потрібно більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.