ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий образився, що його не обрали главою Асоціації міст

|

На загальних зборах Асоціації міст України розгорівся скандал, пов’язаний з обранням голови і зміною статуту організації, пише Українська правда.

65

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», перед голосуванням за кандидатуру мера Києва Віталія Кличка на посаду голови Асоціації пролунала пропозиція розглянути також кандидатуру мера Львова Андрія Садового. Але голосування по його кандидатурі не послідувало.

Крім того, перед обранням голови Асоціації члени організації внесли зміни до її статуту.

Після обрання голови організації слово взяв А. Садовий.

«Коли колеги запропонували мою кандидатуру на посаду керівника Асоціації, ви навіть не винесли це питання на голосування. Те, що ми бачимо сьогодні тут, – це скоріше нагадує театр, а не збори Асоціації міст», – заявив мер Львова.

Він нагадав, що коли вибирали Юрія Вілкула головою Асоціації у 2012 році, на прохання адміністрації президента був змінений статут, тому що «він не мав права за чинним статутом бути обраним керівником Асоціації».

При цьому Садовий заявив: «Ми сьогодні знову міняємо статут. У статуті записано: головою Асоціації може бути обраний міський голова, у якого є більше 4-х років досвіду роботи на посаді міського голови. Ми змінюємо цю норму. Пишемо: (повинен бути) два рази обраний».

Як сказав Садовий журналістам, він з повагою ставиться до Кличка, проте розцінює процедуру виборів глави Асоціації міст України «як театр»: «Це не були вибори, це був театр».

Як відомо, раніше віце-прем’єр Геннадій Зубко повідомив, що Віталій Кличко обраний головою Асоціації міст України, правління Асоціації міст України рекомендувало загальним зборам обрати його головою.

Фото: obozrevatel.com

Коментарі

  1. П. Садовий я з великою повагою вiдношусь до Вас, але не слiд так реагувати на подii, коли дещо не виходить по Вашому. Все ще попереду. Бажаю успiху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *