ОСТАННІ НОВИНИ

Торік для людей із вадами зору створили декілька спецпроектів

|

Для людей з особливими потребами у Львівській області впродовж 2015 року організували низку культурних проектів. Про це повідомила  директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська у вівторок, 19 січня, під час звіту за виконану роботу у 2015 році та пріоритети на 2016 рік.

преокт

Христина Береговська розповіла, що минулоріч працівники департаменту реалізували та і надалі впроваджуватимуть мандруючий соціально-мистецький проект “Торкаючись бачу. Великі українці”. Також для слабозорих людей адаптували театральні постановки, створили радіогід у театрі ляльок та драматичному театрі ім. Ю.Дрогобича.

Окрім цього, працює дейзі-бібліотека, яка містить книги у спеціальному форматі для людей з вадами зору. Також для людей з вадами зору адаптували документальний фільм каналу DISCOVERY.

“Минулий рік став переломним для нас, оскільки театри відкрили двері для незрячих глядачів”, – зазначила директор Львівського обласного осередку Української спілки інвалідів Оксана Потимко.

За словами Христини Береговської, одним із стратегічних напрямків у 2016 році є реалізації проекту “Театр без бар’єрів”.

Фото: www.unn.com.ua

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...