ОСТАННІ НОВИНИ

Від сьогодні не можна ввозити в Україну російський товар

|

Кабінет Міністрів України з 10 січня 2016 року заборонив ввезення в Україну російських товарів. Про це йдеться в постанові уряду №1147. Про це йдеться на офіційному сайті Кабміну.

рос товари

Згідно з документом, заборона діятиме до 5 серпня 2016 року або до скасування заборони ввезення на митну територію Російської Федерації товарів сільськогосподарського призначення, продукції та сировини, що походять з України.

До переліку російських товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, потрапили: м’ясо та субпродукти великої рогатої худоби, свиней, птиці, риба і ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні, молоко, вершки, кефір, сири плавлені, кава смажена з кофеїном, чай чорний, кондитерські вироби з цукру без вмісту какао, шоколад, шоколадні цукерки, продукти дитячого харчування, хлібобулочні, борошняні вироби, продукти для приготування соусів і готові соуси, пиво із солоду (солодове), горілка, корм для собак або котів, сигарети з фільтром, засоби для миття шкіри, гербіциди, засоби, що запобігають проростанню паростків, та регулятори росту рослин, обладнання для залізниць або трамвайних колій, локомотиви дизель-електричні та ін.

Фото: 4esno.com.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.