Підгрушна взяла чергову медаль на Кубку світу

|

У Естерсунді (Швеція) завершилася спринтерська гонка серед жінок в рамках етапу Кубка світу з біатлону, в якій третя місце посіла українка Олена Підгрушна, повідомляє УНІАН.

підгрушна

Наша спортсменка допустила одну помилку на першій стрільбі в положенні “лежачи” і на час вибула з числа лідерів гонки. Але, на стійці зуміла відпрацювати у стрільбі ідеально і втрутилася в боротьбу за нагороди. Завдяки високій швидкості проходження дистанції українка зуміла зайняти третє місце.

Переможницею гонки стала Габріела Соукалова з Чехії з результатом 19 хвилин 46,2 секунди, 2-е місце і перший подіум в кар’єрі на рахунку Федеріки Санфіліппо – 15,0 секунди відставання, у Підгрушної – 38,4 секунди відставання.

Раніше Підгрушна завоювала бронзу в індівіуальной гонці в рамках етапу КМ в Естерсунді.

На недільну заключну гонку переслідування в рамках стартового етапу сезону КМ 2015/16 Підгрушна вийде в статусі спортсменки, що займає 2-е місце в загальному заліку Кубка світу.