ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський універмаг трансформується у галерею сучасного мистецтва

|

У Львові 12 грудня відбудеться масштабна соціокультурна подія #Anaidart. Команда арт-менеджерів на одну добу перетворить простір універмагу «Магнус» (вулиця Шпитальна 1) на величезну галерею сучасного мистецтва. Про це Львівському портал повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

2013

У програмі – демонстрація близько 500 картин від 50 художників з усієї України. Витвори сучасного живопису, графіки та графічного дизайну висітимуть у вітринах, коридорах та інших найнесподіваніших місцях. Протягом дня тут демонструватимуть добірки відеопоезії від престижного київського літературного фестивалю CYCLOP та сюжети від редакції Громадське.культура. Не обійдеться й без фешн-показів: відвідувачів очікуватиме зимова колекція сакрального одягу від Майстерні містерій, колекція урбаністичного одягу від молодого бренду UrbiEssentiа, показ капсули від колаборації Гаєва/Рибіцька. Особливістю показів, окрім антуражних просторів, стане те, що моделями виступатимуть відомі львів’янки – зокрема журналісти з Громадське.Львів, редакція журналу Ріа, телерадіоведуча Мар’яна Романяк, актриса Оксана Козакевич та інші.

Окрім цього, під час заходу проведуть благодійну фотосушку. Будь-хто зможе принести роздруковані фотографії на будь-яку тематику і вивісити їх на загал. Єдиною умовою участі є благодійна пожертва у будь-якому розмірі. На зібрані кошти оргкомітет планує придбати фрукти та подарунки вихованцям Винниківської школи-інтернату №9 для дітей, хворих на туберкульоз. Також працюватиме стенд, де продаватимуть поштівки ручного розпису, авторства художників-участників фестивалю. Усі отримані від продажу кошти додадуть до зібраних на фотосушці.

#Anaidart є новим проектом команди Urban Exploration Lviv Fest, відомої львів’янам масштабними мистецькими акціями у незвичних локаціях. «Цього разу гасло події – «Мистецтву місце всюди!», і ми впевнені, що коли навколо війна і невизначене майбутнє, дуже важливо вміти бачити красу та позитив у сірій буденності. Це своєрідна арт-терапія, тож ми сподіваємося, що ця акція спонукатиме дивитись позитивніше на те, що нас щоденно оточує», – зазначає ідейний лідер та керівник Анаід Агаджанова.

Фото: novobudovy.com

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...