ОСТАННІ НОВИНИ

Рада призначила дату місцевих виборів у Маріуполі і Красноармійську

|

Верховна Рада України (ВРУ) призначила голосування на виборах депутатів міських рад і мерів в Маріуполі і Красноармійську Донецької області на неділю, 29 листопада 2015 р. Відповідний проект закону №3371-1 у першому читанні та в цілому підтримали  233 народних депутата. Про це повідомляє РБК-Україна.

26412

Відповідно до закону, пропонується передбачити, що виборчі бюлетені для цих виборів виготовляються Центральною виборчою комісією, яка особисто повинна передати їх дільничним виборчим комісіям у встановленому нею порядку.

Відзначається, що в разі ухвалення закон набуде чинності з наступного після опублікування дня, Кабінет міністрів України протягом трьох днів повинен буде забезпечити фінансування необхідних заходів, а ЦВК – прийняття необхідних актів.

Реклама партнерів

Нагадаємо, парламентський комітет з правової політики і правосуддя підтримав законопроект про проведення виборів в Маріуполі і Красноармійську. За проголосували 19 членів комітету. Зокрема, комітет підтримав законопроект № 3371-1, а законопроект №3371 відхилив.

Вибори в Маріуполі і Красноармійську 25 жовтня 2015 р. не відбулися.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...