ОСТАННІ НОВИНИ

Маєтки Дубневичів із висоти пташиного польоту

|

Аерозйомку приватних будинків народних депутатів Богдана та Ярослава Дубневичів виклали у мережу. Відео зробив один із львівських любителів дронів, пише Zaxid.net.

30

Депутати Верховної Ради від «Блоку Петра Порошенка» Богдан та Ярослав Дубневичі мешкають поруч в селі Зубра, що межує зі Львовом. Їхній спільний маєток розташований на околиці села під лісом, фактично на межі зі Львовом.

До будинків веде лісова дорога, на початку якої стоїть обмежувальний знак з попередженням про те, що проїзд лише для мешканців вулиці. Але на практиці проїзд не заборонений. Крім того, юридично сільська вулиця Лісна давно стала популярною прогулянковою алеєю для мешканців Сихова, адже вона прямо сполучається з уже львівською вулицею Скрипника.

Богдан Дубневич, напевно, як старший брат, є власником чотириповерхового будинку загальною площею понад 1600 кв.м. Йому ж належить і сусідній будинок, який має статус житлового і площу 185 кв.м.

Будинок Ярослава Дубневича поруч, але має суттєву меншу площу, ніж будинок брата – 440 кв. м. Але він володіє ще нежитловою будівлею площею 164 кв. м, яка, ймовірно, використовується як господарська споруда. Поруч з ділянкою Ярослава Дубневича розташований римо-католицький костел та його господарські будівлі.

Варто зауважити, все своє майно депутати Дубневичі задекларували. Згідно з їх останньою декларацією про доходи, самі депутати та члени їх родин мають у власності 22 житлових будинки та 67 квартир.

Відео: Zaxid.Net TV

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...