ОСТАННІ НОВИНИ

Усі квитки на матч Україна-Словенія давно викуплено

|

Директор «Арени Львів» повідомив, що усі квитки на матч Україна – Словенія давно викуплено. Квитків у касах стадіону вже немає. Про це Денис Ринський повідомив на своїй сторінці у Facebook.

94

За словами Д. Ринського, у касах стадіону реалізували всього 6.5 тис квитків. Решта «на руках» ФФУ та регіонального представництва Федерації Футболу у Львівській області.

«Федерація Футболу України виділила стадіону «Арена Львів» під реалізацію близько 6500 квитків. Вся ця квота була реалізована через каси стадіону протягом двох днів! Всі інші квитки знаходяться у розпорядженні безпосередніх організаторів матчу: ФФУ та регіонального представництва Федерації Футболу у Львівській області.

Я розумію обурення людей, котрі стоять годинами перед касою, при цьому механізм рівномірного розповсюдження квитків було дотримано – квитки відпускалися по 4 шт. максимум у одні руки! Нажаль стадіон має обмежену кількість посадкових місць, тоді як бажаючих є в рази більше.

Тому маю велике прохання до всіх, хто шляхом підбурення активістів намагається блокувати дороги і вимагати відкриття кас – не робіть цього! Квитків немає і в касах стадіону не буде! Так трапляється, що часто ми не в змозі догодити абсолютно всім!» – повідомив він.

Як відомо, матч плей-офф Євро-2016 року між Україною та Словеніює пройде у Львові 14 листопада. Початок – 19.00 год. Аби придбати квитки в касах стадіону, 2 листопада, вишикувалися кілометрові черги. Дійшло до того, що під «Ареною Львів» фани билися за квитки на матч, яких усім не вистачило.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...