ОСТАННІ НОВИНИ

Маріупольські волонтери повернули свої ордени Порошенку  

|

Волонтери Денис Гаврилов і Руслан Скалун повернули свої державні нагороди в Адміністрацію Президента на знак протесту проти невиконання головою держави своїх обіцянок перед українцями і маніпуляцій в ході виборчого процесу в Маріуполі на користь колишніх «регіоналів», пише УНІАН.

1445426265-7794

«Ми зараз хотіли б повернути нагороди особисто президенту Петру Порошенку. Але оскільки він перебуває в робочій поїздці в Івано-Франківській області, то принесли їх в Адміністрацію Президента з пояснювальним листом, чому ми це робимо», – сказав Денис Гаврилов.

Він розповів, що орден «За мужність» ІІІ ступеня отримав за активну діяльність зі звільнення Маріуполя: «Коли захопили місто, ми не поїхали з нього, а залишилися, збирали розвіддані про місця дислокації та пересування бойовиків, передавали їх в штаб АТО, допомагали планувати визволення Маріуполя. А після самого звільнення почали допомагати українським військовим всім чим можна і займаємося цим донині».

При цьому Гаврилов підкреслив, що дуже шанобливо ставиться до своєї нагороди, адже вона «не від Президента, а від України». «Але з рук цього президента, якого з натяжкою можна назвати патріотом України, я б не хотів її отримувати. Коли найближчим часом буде наступний президент-патріот і він прийме рішення знову нагородити або повернути конкретно ці нагороди, то ми не будемо проти», – запевнив Гаврилов.

За словами волонтера, повернути орден його змусила ситуація з виборами в Маріуполі.

Він також сказав, що Президент України «зливає Маріуполь і Донецьку область». «Масові фальсифікації відбуваються на півдні України – в Маріуполі, Бердянську, Запоріжжі. А чи не здається вам, що це і є та горезвісна дорога на Крим, про яку говорили в Москві?» – цікавиться активіст.

У приймальні Президента на Шовковичній, 12 нагороди і пояснювальний лист у волонтерів взяли, зазначивши при цьому, що в їхній практиці люди вперше повертають отримані нагороди.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...