ОСТАННІ НОВИНИ

Pink Floyd та Бумбокс заспівали пісню, присвячену «Небесній сотні» 

|

Вчора, 18 жовтня, на концерті солідарності у Лондоні I’m with the Banned виступили світові зірки, а «Бумбокс» та Девід Гілмор представили разом пісню, присвятивши її Революції Гідності.Про це повідомляє Еспресо.TV.

653435_w_300

Такий захід організував Білоруський Вільний театр для того, щоб підтримати ув’язнених за політичними мотивами у всьому світі.

На лондонській сцені KOKO унікальний склад рок-музикантів виступив за свободу творчого вираження та проти несправедливості. Логотип концерту створив відомий китайський художник-дисидент Ай Вейвей, перебуваючи під домашнім арештом.

Реклама партнерів

Недільного вечора на сцену вийшли фронтмен Pink Floyd Девід Гілмор, “Бумбокс”, Pussy Riot, Brutto, а також спеціально запрошені гості – Кім Катрел, Джеремі Айронс, Ніл Теннант, Джульєт Стівенсон, Вікторія Модеста.

Девід Гілмор виступив спільно з українськими музикантами “Бумбокс” та презентував пісню, присвячену “Небесній сотні”. Музиканти виконали відому пісню Pink Floyd під назвою Wish You Were Here, яка увійшла до альбому 1975 року.

Пісня була представлена як “гімн української революції”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...